ReeGo

Realitní program pro import dat na server www.levnebydleni.cz:

ReeGO24 je pokročilý CRM a MLS systém navržený přímo pro realitní kanceláře s přímým napojením do sítě ReeGO24.net. Služby této sítě jsou integrovány přímo do prostředí samotného programu. Troufneme si říct, že na současném trhu nemá konkurenci.


ReeGO REAL je zcela totožný systém jako ReeGO24, ovšem bez napojení na sdílené realitní zakázky. Tato verze je vhodná pro realitní kanceláře, které nechtějí přístup do veřejných sítí nebo které používají pouze svoji vlastní privátní síť zakázek.


Co vám přinese ReeGO?
Výrazně vám šetří čas a náklady na administrativu, hardware, správce sítě či administrátora.


Používá unikátní technologie


ReeGO unikátní technologie výrazně zefektivňují a zjednodušují vaši práci. Páruje nabídku s poptávku naprosto přesně i podle složitých požadavků klienta na lokalitu hledané nemovitosti.
Dokáže přirozeně filtrovat poptávky podle konkrétní nabídky.


Jste dostupní kdekoliv na světě on-line


Pracujte plnohodnotně a bez omezení kdekoliv: v kanceláři, kavárně, doma i v terénu.


Exportuje na řadu realitních serverů


Jedním klikem můžete exportovat libovolnou zakázku na realitní portály. Exportem nejen zviditelníte vaši zakázku, ale zároveň si značně zlepšíte pozici vašich vlastních webových stránek v internetových vyhledavačích google, seznam, atd...


Není třeba nic instalovat


Nejedná se o instalovanou aplikaci. Nepotřebujete žádný další software na vašem počítači.


Má snadné a intuitivní ovládání


ReeGO REAL se snadno a příjemně ovládá. Bohaté možnosti správy nastavení a přizpůsobení celého programu umožňují uživateli nastavit si celý systém dle vlastních požadavků.


S námi jste o krok napřed


Systém stále rozvíjíme, zdokonalujeme a rozšiřujeme, a to i na základě vašich připomínek.


Snadná integrace správy nabídek do externího prostředí


Máte-li svůj vlastní web, který používáte pro správu nabídek, není problém integrovat celý systém správy nabídek ReeGO REAL do vašeho stávajícího webu.


Možnost individuální grafické úpravy systému


Možnost kompletní změny grafiky jak programu samotného, tak vitrín, oznámení a veškerých výstupů do vizuálního stylu vaší firmy.


Bezpečný přenos dat


Veškerá komunikace programu probíhá zabezpečeně na stejné úrovni jako např. internetové bankovnictví. K vašim datům se tak nikdo nepovolaný nedostane.


Realitní program ReeGO - homepage
Levné Bydlení | Levné knihy | Levné lyže | Sportovní potřeby a oblečení | Sconto nábytek | Interiérové dveře Olomouc | Kuchyně a kuchyňské linky | Luxusní Bydlení | CZ Real Estate | Garážová vrata | další odkazy...